top of page

O MNIE

POZNAJMY SIĘ

Hej, nazywam się Filip Baranowski i jestem fotografem.
Specjalizuję się w fotografii portretowej lecz miałem okazję robić już zdjęcia na różnych imprezach masowych i bardziej kameralnych, takich jak osiemnastki i wieczory panieńskie.


Każda z powierzonych sesji jest dla mnie wyzwaniem i momentem do wykazania się, także możesz być pewien, że dam z siebie wszystko aby sprostać Twoim wymaganiom.

 

Fotografią zacząłem się interesować stosunkowo niedawno, bo w 2017 roku i mimo tak krótkiego stażu mogę się  pochwalić dwoma wyróżnieniami, w 11 i 12 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego w kategorii Portret.

 

Na początku mojej drogi skupiłem się na fotografii krajobrazu lecz dopiero po roku zdałem sobie sprawę, że swój potencjał najlepiej wykorzystuje robiąc portrety. Od tamtego czasu ukończyłem wiele kursów fotograficznych dotyczących zarówno obróbki zdjęć
jak i samej strony techniczej, czyli ich robienia. Nie będę się rozwijał się nad ich estetyką. To juz leży w Twojej ocenie.


Działam głównie na terenie Trójmiasta i okolic Torunia lecz jeśli chciałbyś skorzystać z moich usług w innych częściach kraju to zapraszam do kontaktu.
 

klaun-czarno-biały.jpg

Co mówią klienci

“Bardzo gorąco polecam, wysoka jakość fotografii i świetna obróbka zdjęć”

Mateusz

bottom of page